Beylikdüzü Elenmiş gübreli Bahçe Toprağı

Beylikdüzü Elenmiş, Gübreli Bahçe Toprağı tedariği sağlamaktayız. Metreküp olarak veya çuvalla toprak satışı için tek yapmanız gereken bizleri aramanızdır. İster siz gelin adresten alım yapın isterseniz uygun bir nakliye ücreti dahilinde biz adresinize teslim edelim.

Beylikdüzü ilçemiz yanında Yakuplu Elenmiş Toprak, Kavaklı Elenmiş Toprak, Gürpınar Elenmiş Toprak, Beykent Elenmiş Toprak talepleriniz içinde aynı gün teslimat hizmetimiz mevcuttur.

Gübreli Bahçe Toprağı özenli olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde belirli bir oranda hayvan gübresi, Torf ve Elenmiş mil toprak içermektedir. Ağaç dipleri, Hazır Rulo çim ve Çim Tohumu ekiminde, bostanlık yapımında kullanlacak verimli bir karışım bahçe toprağıdır.

Beylikdüzü Elenmiş Toprak

Beylikdüzün’de Elenmiş Bahçe Toprağı Gübreli Toprak Kamyon Çuval M3 Fiyatları

Beylikdün’de Elenmiş ve gübreli toprağın m3, kamyon ve çuval toprak fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toprak fiyatlarını belirleyen en büyük kriter alacağınız toprağın m3 veya çuval cinsinden miktarıdır. Aynı zamanda nakliyesi fiyatları belirlemektedir. Sizler en doğru fiyatı öğrenmek için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

1 Çuval Toprak Fiyatı 25 TL25 TL
1 Kamyon Elenmiş Toprak Fiyatı ( 17 M3 ) 2.500 TL2.500 TL
1 M3 Elenmiş Toprak Fiyat170 TL
Elenmiş Toprak Fiyat Tablosu

Fiyatlarımız çoklu alımlarda farklılık göstermektedir. Aynı zamanda fiyatlarımız yerinden alınacak şekli ile verilmiştir. Ayrıca nakliyesi talep edilir ise nakliye ücreti eklenecektir.

Beylikdüzü Elenmiş Çuval Bahçe Toprağı

bahçe Toprağı Sık Sorulan Sorular

Bahçe Toprağı Nereden Alınır?

Bahçe Toprağı ile ilgili aradığnız tüm seçenekler için tek yapmanız gereken bizleri aramanızdır. Beylikdüzü başta olmak üzere İstanbul’da bir çok ilçe ve semte hizmet vermekteyiz.

Bahçe Toprağı nasıl Olmalı?

Bahçe toprağı kullanım alanna göre farklılık göstere bilir. Elenmiş bahçe toprağı ise mil toprağın elenmiş haline, hayvan gübreli ve torf gibi organik ürünlerin karışım ile elde edilmiş olmalıdır.

Bahçe Toprağı Kamyon Fiyatı Nedir İstanbul’da

Bir kamyon toprak ortalama 17 m3’dür. Ve bunun fiyatı 2.500 TL’dir Ve bu fiyata nakliye dahil değildir. Aynı zamanda talep edilen kamypn sayısı artması durumunda fiyatlarımızda farklılık olacaktır.

1 Çuval Toprak Kaç Kg’dur?

1 çuval toprak ortalama 25 kg’dır. Ancak toprağın ıslanmış olması nedeni ile bu ağırlık artacaktır.

1 Çuval Toprak Fiyatı Ne Kadar?

50 çuvala kadar 1 çuval fiyatı 25 TL’dir. Daha yüksek alımlar için indirim yapabilmekteyiz. Aynı zamanda bu fiyata nakliye dahil değildir. Sizler isterseniz gelip adresten alım yapabilirsiniz.

Similar Posts

One Comment

  1. Merhaba Kütahya merkez deyiz.Bahce toprağı temin etmek istiyorum.otuz yada elli çuval toprak için nakliye ücreti ne kadar çıkar acaba.tesekkur ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir