Elenmiş Toprak Gübreli Bahçe Toprağı Fiyatları

Elenmiş Toprak mı arıyorsunuz? Nk Yapı olarak yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve deneyim ile İstanbul’da Tüm ilçe ve semtlere bir çok elenmiş toprak satışı yaptık ve siparişlere çözüm üretmeye devam ediyoruz. Silivri Elenmiş Toprak, Çatalca Elenmiş Toprak, Büyükçekmece Elenmiş Toprak, Beylikdüzü Elenmiş Toprak, Esenyurt Elenmiş Toprak, Bahçeşehir Elenmiş Toprak, Avcılar Elenmiş Toprak gibi arayışlarınıza aynı gün teslimat garantisi ile hizmet veriyoruz.

İstanbul’da Toprak arayışı içinde olan Peyzaj Firmaları, İnşaat Firmaları, Site Yöneticileri ve firmaların satın almaları için en iyi bahçe toprağı hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizde yerinden alımı veya adrese teslim seçeneklerimiz mevcuttur.

Elenmiş Bahçe Toprağı Nedir? Nasıl Olmalıdır?

Elenmiş Bahçe Toprağı mil, gübre ve torf gibi çeşitli organik ürünlerin bir araya getirilip eleme işleminden geçirilmesi ile elde edilmektedir. Elenmiş Toprakta Patojen ve Nematod özellikleri belirli oranlarda olması önemlidir.

Toprak su tutuyor olması gerekmektedir. Su tutma kapasitesinin iyi olması için gözenekli yapıya sahip olmalıdır. Elenmiş toprak karışmımızı bu yapıda olabilmesi için gerekli karışım oranlarını içermektedir.

Elenmiş gübreli Toprak Satan Firmalar

Elenmiş Gübreli Bahçe Toprağı, Mil Toprak, Torf gibi her türlü toprak satışı için Nk Yapı Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayn gün sizlere teslimat yapmaktayız. Özellikle İstanbul Avrupa yakası ilçe ve semtleri için hızlı teslimat hizmetimiz vardır. Toğrak satış fiyatlarımız oldukça uygundur. Bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

3’lü Karışım, 4’li Karışım, Nebati, Güreli, Çuvallanmış ve Tohum için toprak seçeneklerimiz mevcuttur.

Elenmiş Toprak Peyzaj Uygulaması
Elenmiş Bahçe Toprağı Uygulaması

Toprak ürünleri Sık Sorulan Sorular

1 Kamyon Toprak Fiyatı İstanbul Nedir?

1 Kamyon Toprak ortalama 17 m3 elenmiş toprak içermektedir. Toprak fiyatı yanında nakliye ücretide eklenmesi söz konusu olur ise fiyatlarımızda değişkenlikler olacaktır. Bu nedenle lütfen bizi arayınız fiyat almak için.

Bahçe Toprağı M3 Fiyatları

Bahçe Toprağı m3 fiyatları istediğiniz toprak çeşidine göre değişmektedir. Elenmiş karışımlı toprak fiyatlarımız 150 TL ile 180 TL arası değişmektedir. Bilgi için aramanız yeterli olacaktır.

1 Çuval Toprak Fiyatı Nedir?

1 Çuval toprak fiyatı 25 TL ile 35 TL arası değişmektedir. İstediğiniz toprak seçeneğine göre sizlere en uygun fiyat sunulacaktır. Elenmiş 25 Kg Çuvallanmış toprak fiyatı 25 TL – 30 TL arasındadır.

Bahçe Toprağı Kamyon Fiyatı Nedir?

Bahçe Toprağı Kamyon fiyatları istediğiniz m3 mikarına bağlı olarak kamyon, kamyonet, 10 teker ve tır şeklinde değişmektedir. Fiyat için bizi şimdi arayabilirsiniz.

1 Kamyon Dolgu Toprak Fiyatı

Dolgu toprağı çok farklı karşımlardan oluşa bilmektedir. Nebati toprak, mil toprak, karışmlı ve karışımsız toprak seçenekleri için farklı fiyatlar söz konusu olacaktır. Bu konuda en doğru bilgi için 7/24 0553 939 74 24 telefon numaramızdan bizi aramanızdır.

Similar Posts

2 Comments

  1. Elenmiş toprak isteyenler için Nk yapı ilk tercihiniz olabilir. Gönül rahatlığı le elenmiş, gübreli, milli toprak siparişi verebilirsiniz. Bir çok kez kendileri ile çalıştık ve hiç bir sorun yaşamadık. Getirilen toprak gerçek anlamda kalitelidir.

  2. Merhaba,
    Sarıyerde kendi bahçemize 6m³ toprak istiyoruz..nakliye dahil fiyat alabilir miyiz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir