Beylikdüzü Hazır Rulo Çim

Beylikdüzü Hazır Rulo Çim Siparişi m2 Fiyatları

Beylikdüzü hazır rulo çim siparişi mi vermek istiyorsunuz? Nk Yapı olarak 1 m2, 10 m2, 100 m2, 1000 m2 fark etmeksizin istediğiniz kadar rulo çim siparişinizi adresinize teslim ediyoruz. Aynı zamanda Hazır serme çim uygulama hizmetimizde mevcuttur.

Beylikdüzü Rulo Çim Siparişleriniz de teslimat süreçleri yaz aylarında aynı gün veya 1 ile 3 gün arasında yapılmaktadır. Kış ayları ve son bahar aylarında ise teslimat süresi 2 ile 5 gün arasında değişkenlik göstermektedir. Amacımız her zaman en hızlı şekilde teslimat yapmaktır.

Yağmurlu havalarda tarladan makina ile kesimin çok zor olması nedeniyle kış aylarında teslimat günleri çok değişken olmaktadır.

Beylikdüzü Hazır Rulo Çim Uygulaması

Beylikdüzü hazır rulo çim uygulamasını Nk Yapı olarak profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Serme çim tedariği dışında uygulama konusunda da yüzlerce referansa sahibiz.

Beylikdüzü Serme Hazır Çim Uygulaması

Bahçe Peyzaj Hazır Rulo Çim Uygulama Adımları Sırası ile şu şekildedir;

  • İlk olarak yerin ücretsiz olarak keşfin yapılması gerekmektedir.
  • Yaptığımız keşif sonrasında, gerekli ölçülerin alınması, elenmiş toprak, hazır rulo çim ihtiyaçları belirlenir.
  • Yerin büyüklüğüne bağlı olarak projelendirme yapılmaktadır. Projelendirme sonrası fiyat teklifimiz pdf dosyası olarak tarafınıza iletilmektedir. Teklifimizde kullanılacak malzemeler görsel olarak paylaşılmaktadır.
  • Teklifi onaylanması sonrasında öncelikle zemin düzlemesi yapılır. Bu işlem el ile veya yerin durumuna göre çepçe ile yapılmaktadır.
  • Tesviye sonrası elenmiş gübreli toprak getirilerek serim işlemi yapılır.
  • Son olarak hazır rulo çim getirilerek serme işlemi yapılır. Serme işlemi sonrasında silindir ile pekiştirme işlemi yapılır.
  • Hava şartlarına göre daban günresi ve üre atımı gerçekleştirilebilinir serimi yapılan hazır çim üzerine.

Kavaklı Hazır Rulo Çim, Yakuplu Hazır Rulo Çim, Gürpınar Hazır Rulo Çim, Beykent Hazır Rulo Çim ihtiyaçlarınız için Nk Yapı hizmetinizdedir. Haftanın tüm günleri sipariş verebilir uygulama talebinde bulunabilirsiniz.

Hazır Rulo Çim ömrü Nedir?

Hazır rulo çimlerin ömrü bakımına bağlı olarak 10 yıla kadar sürmektedir. Ancak yanlış bakım veya bakımsızlık bu süreyi aşağıya çekebilmektedir.

2023 Hazır Rulo Çim Fiyatlar Nedir?

2023 hazır rulo çim fiyatlarının metre kare fiyatları oldukça değişkendir. Şuan güncel olan m2 fiyatı 85 tl ile 95 tl arasında değişmektedir.

Hazır Çim Uygulama Fiyatları Nedir?

Hazır çim uygulamasında fiyatlar m2 olarak belirlenmektedir. İşçilik + nakliye + hazır çim + elenmiş toprak + yerin hazırlanması ve tesviyelenmesi gibi bir çok işlemi içinde barındıran m2 fiyatı 140 TL ile 180 TL arasında değişmektedir. En doğru teklif için firmamızı aramanız ve ücretsiz keşif talebinde bulunmanız gerekmektedir.

hazır Rulo Çim mi? Çim Tohumu Ekimi mi?

Hazır rulo çimler farklı bir yerde özenli bir şekilde ekim yapılıp sonrasında rulo halinde kesimleri yapılarak uygulama alanına serimi yapılmaktadır. Çim tohumu ekimi işlemi ise direk olarak çim olmasını istediğimiz yere ekilmektedir ve ortalama hava şartlarına bağlı olarak 10 ile 25 gün arasında çıkmaktadır. Hazır çim ise uygulama sonrası kullanıma hazırdır. Maliyet açısından çim tohumu daha uygun olsa da kaliteli bir sonuç istiyorsanız rulo çi çok daha uygundur.

online Rulo Çim Sipariş Formu

Hazır Rulo çimin serme işlemi ve yerinin hazırlanması işleini kapsamaktadır.
Çuval olarak belirte bilirsiniz. Eğerki yeriniz için çok daha fazla elenmiş gübreli toprak gerekiyor ise kamyon ile m3 olarak temin yapmaktayız.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir