Beylikdüzü Peyzaj

Beylikdüzü Peyzaj Bahçe Düzenleme Projelendirme Firması

Beylikdüzü Peyzaj Firması mı arıyorsunuz? Nk Yapı ile sizde aradığınız profesyonel peyzaj ve yapı firmasını bulduğunuzdan emin olun. Nk Yapı olarak hizmet verdiğimiz kategorilerin tamamında memnuniyet, fiyat ve hizmet garantisi veriyoruz. İşinin ehli personel yapımız, birinici sınıf kendini ispatlamış markaların ürünlerini ile işimizi kurumsal bir anlayış ile yapıyoruz.

Beylikdüzü Peyzaj firması yanında Yakuplu Peyzaj, Gürpınar Peyzaj, Beykent Peyzaj, Kavaklı Peyzaj gibi arayışlarınıza da çözüm üretiyoruz. Nk Yapı firması olarak Üst yapı ve Alt yapı olmak üzere aradığınız hizmetlerin tamamına çözümlerimiz mevcuttur.

Hazır Rulo Çim UygulamalarıDrenaj İzolasyon Uygulamaları
Otomatik Sulama Sistemi KurulumuSert Zemin, Kayrak ve Kilit Taşı Uygulamaları
Damlama Sulama Sistemi KurulumuSu Perdesi, Yapay Şelale ve Havuz Yapımı
Bitki, Çiçek, Ağaç Dikim Söküm ve BudamaKış Bahçesi, Pergole, Çardak Marangoz Hizmetleri
Bahçe Panel Çit, Çim Çit, Jiletli Tel UygulamalarıHarfiyat Kazı ve Harfiyat Atım Hizmetleri
Bahçe Aydınlatma Alt Yapı KurulumuElenmiş Toprak, Nebati Toprak Temini ve Serimi
Bahçe Ağaç, Bitki, Çiçek ve Çim ilaçlama Peyzaj Projelendirme, 3D Uygulamaları, Mimarlık Hizmetleri
Nk Yapı Uygulama ve Temin Hizmetleri

Yukarıda yer alan tüm hizmet seçeneklerimiz için 7/24 firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Nk Yapı ile sorunsuz ve kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Beylikdüzü Bahçe Düzenleme

Beylikdüzü Bahçe Bakımı Fidanlık Hizmetleri

Beylikdüzü Bahçe Bakımı ve Beylikdüzü Fidanlık hizmetlerinde bir çok alternatif çözümler üretmekteyiz. Periyodik olarak aylık düzenli olarak bahçeleriniz için çim biçme, ağaç budama, ilaçlama gibi bir çok çalışma gerçekleştiriyoruz. Bakımlarımız sözleşmeli ve teknik şartnameler üzerine yapılmaktadır.

Beylikdüzü Fidanlık çözümlerimiz de yüzlerce farklı çeşit bitkilerimiz sizlerin talepleri doğrultusunda fidanlığımızda yer almaktadır. İç mekan Bitkileri, Dış mekan bitkileri, Çiçekler, Meyve Ağaçları, Çam Ağaçları, Yapraklı ve Çiçekli bitkiler ve daha bir çok mevsimlik çiçek için tek yapmanız gereken fidanlığımız ziyaret etmenizdir.

Sık Sorulan Sorular

peyzaj Nedir?

Peyzaj, Bahçe ve çevre düzenlemelerinin mimarlık bakış açısı ile yapılmasının genel adıdır.

Peyzaj Firması Ne Yapar?

Peyzaj Firması, bahçe düzenlemeleri ve alt yapı çalışmalarının tamamını kapsayan hizmet ağına çözüm üretmektedir.

Peyzaj Fiyatları Nedir?

Peyzaj fiyatları yapılacak olan işlere göre farklı göstermektedir. Hazır Çim, Otomatik Sulama, Sert Zemin ve daha onlarca yapılacak işe göre fiyatlar son halini almaktadır.

Nk Yapı Peyzaj Firmasımıdır?

Nk Yapı firmamız peyzaj firması olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda Peyzaj ürünlerinin tedariği noktasında da çözüm üretmektedir.

Periyodik Bahçe Bakımı Fiyatları

Periyodik bahçe bakımı fiyatları ortalama aylık 750 TL ile 2.500 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar ortalama ayda 1 yada 2 defa yapılacak çalışmayı içermektedir. Taleplere göre farklı fiyat aralıklarıda ortaya çıkabilmektedir.

Neden Nk Yapı İle Çalışmalıyım?

Nk Yapı, Peyzaj firması olarak uzun süredir hizmet vermektedir. Aynı zamanda sözleşmeli çalışmaktadır. Kullanılan tüm ekipmanlar ve peyzaj ürünleri birinci sınıf kaliteye sahiptir. Önce müşteri memnuniyeti sonra ticari kar noktasında bir politika izlemektedir.

Similar Posts

One Comment

  1. Nk yapı firmasından travers, beyaz dolomit taş ve elenmiş toprak ihtiyaçlamızı karşıladık. Firmanın getirdiği peyzaj ürünlerinin hepsi birinci sınıf kaliteye sahipti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir